Правила і умови

Правила з продажу цифрових товарів в межах Сервісу

Правила і угоди для продавців і покупців цифрових товарів сайту itshka.rv.ua

Шановні відвідувачі та покупці!

Детально ознайомтеся з цими правилами, у уникнення виникнення конфліктних ситуацій.
У разі, якщо ви не впевнені, що купується вами цифровий товар вам дійсно необхідний або ви сумніваєтеся у відповідності заявленого функціоналу вашим вимогам, то переконливо просимо вам відмовитися від покупки до виникнення повної впевненості в її необхідності.

Якщо є якісь сумніви або питання, то не соромтеся ділитися ними перед покупкою, для цього на нашому сайті є форум, система коментування товарів, особисті повідомлення між користувачами і пошта служби підтримки. Давайте берегти ваші і наші нерви.

Адміністрація сервісу продажу цифрових товарів itshka.rv.ua (далі Сервіс) надає можливість продажу цифрових товарів (далі Товари) сторонніми користувачами та розробниками.

На сервісі діє законодавство України та всі спори вирішуються з огляду на це законодавство.

Сервіс не займається перевіркою авторських прав продаваних Товарів.Вся відповідальність за зміст Товару, його оформлення і відповідність законодавству України цілком і повністю покладається на користувача, що додав Товар та його опис на сервіс (далі Автор).
Сервіс не займається підтримкою продаваних Товарів і консультуванням користувачів, які завантажили Товари (далі Покупців), з питань їх обслуговування та про порядок користування ними.

Всі питання пов’язані з гарантійним обслуговуванням продаваних Товарів, підтримкою Покупців і консультуванням з питань обслуговування та користування продаваними Товарами покладаються на їх Авторів через засоби зв’язку між користувачами Сервісу або будь-яким іншим способом.
Сервіс має право в будь-який момент часу змінювати або видаляти Товари користувачів, якщо буде помічено порушення будь-якого пункту правил про оформлення Товарів або порядку їх поширення в межах Сервісу.

Автор зобов’язаний:

1). Розміщувати повний опис свого Товару, дотримуючись усіх правил Сервісу про порядок додавання Товарів.
2).Забезпечувати підтримку Покупців своїх Товарів.
3).Самостійно консультувати користувачів про порядок використання своїх Товарів і вирішувати виникаючі проблеми у Покупців своїх Товарів при їх використанні.
4).Своєчасно вносити зміни в опис Товару, якщо це необхідно.
5).Видаляти Товар, якщо його продажу закінчилися і більш не передбачається.

Покупцям:

1).Цифрові товари поширюються як є, без будь-якої відповідальності з боку розробника цього товару за наслідки завдані покупцеві цього товару після його придбання.
2).Якщо у цифрового товару є прив’язка до домену:
2.1).Він вимагає додаткової активації за допомогою спеціального ключа.
2.2).Умови розповсюдження даного товару передбачають його використання в межах одного домену.
2.3).Для використання його на інших доменах, а значить інших сайтах необхідно придбавати додаткову ліцензію.
2.4)Умови розповсюдження до проблем працездатності не належать.
2.5).Якщо ви вирішили змінити домен на якому будете використовувати плагін, то просимо вас надіслати запит до служби підтримки в листі.

3).Товари придбані на даному сайті є нематеріальними, а значить їх не можна повернути фізично, тому що купується цифровий товар не підлягає поверненню.
4).Причиною для повернення коштів витрачених на придбання плагіна може служити непереборна проблема в роботі цього плагіна, або невідповідність заявленого функціоналу чинному.
5).Якщо покупець цифрового товару заявляє про його непрацездатність, то служба підтримки може зажадати переконатися в цьому, зробивши запит доступ до адміністративної частини сайту клієнта, на якому проведена установка та активація придбаного цифрового товару.

На сайті діє Публічна оферта.

Оформляючи замовлення на сайті itshka.rv.ua покупець погоджується з умовами публічної оферти повністю і без будь-яких застережень.

//// ////