Захист від фішингу, тепер у Вас під рукою.

Как защититься от фишинга: 10 советов

Добрий вечір, друзі!

Важлива подія для всіх користувачів інтернету.

Вийшла нова версія браузера Google Chrome, яка захистить Вас від фішингу.

Відразу обмовлюся, що я не шанувальник даного браузера, але поділитися з Вами було вкрай необхідно тому звичайному користувачеві Інтернетом вкрай складно захистити себе від постійних атак, мета яких відвести паролі, або дані банківських акаунтів, соціальних мереж і тд…

Коротко простою мовою…
Що таке «Фішинг» – вид інтернет-шахрайства, метою якого є отримання доступу до конфіденційних даних користувачів — логінів і паролів. Це досягається шляхом проведення масових розсилок електронних листів від імені…

Саме цей спосіб є в 90% випадків є причиною витоку паролів користувачів.. В останній версії браузера Google Chrome, з’явиться нова захисна функція, що перенаправляє користувачів на правильний сайт, замість підробленого. Крім цього компанія випустить спеціальне розширення Suspicious Site Reporter, з його допомогою користувачі зможуть поскаржитися на підозрілі сторінки в Google Safe Browsing.
Safe Browsing-це система Google для попередження про шкідливі сайти або небезпечні завантаження. Вона доступна в браузерах Chrome на всіх платформах. Найближчим часом компанія надасть користувачам можливість відзначати підозрілі сторінки за допомогою розширення Suspicious Site Reporter. Після його установки праворуч від адресного рядка з’явиться прапорець.

Натискання по» прапорцю ” розширення відкриє діалогове вікно з пропозицією повідомити про підозрілу сторінку в Safe Browsing, за замовчуванням в Google буде відправлений IP-адреса сайту, скріншот (картинка робочого і DOM-контент, який містить HTML-код сайту.

Официальный сайт браузера Google Chrome – тут

Матеріал підготував: @iskatel007
Приватний детектив/Аналітик СБ/Фахівець з інформаційної безпеки.
Telegram: @iskatel007 Wicke me: iskatel007 Eleet: AB802089 Threema: URT2S2X6
Telegram канал з інформаційних послуг для безпеки бізнесу (пошук, аналітика, допомога в різних життєвих ситуаціях)
https://t.me/joinchat/AAAAAEpnFMcCaUf9czghzg